Zaznacz stronę

Witaj!

 Jestem Aneta.

Twój Personalny Konsultant w domu 
i biznesie!

 

 

 

 

 

Cześć!

Nazywam się Aneta. Cieszę się, że możemy się poznać. Mam w życiu 3 pasje: biznes, język angielski i książki, które połączyłam w wymarzony #girlbossbusiness. Od 17 lat prowadzę swoją edukacyjną firmę. W 2017 roku rozpoczęłam przygodę z anglojęzycznymi książkami Usborne.
Doradzam rodzicom w wyborze najlepszych książek dla ich dzieci. Pomagam również kobietom bezpiecznie budować stabilnie rosnący biznes. Otaczam się ludźmi, którzy kochają książki i chętnie zapraszają ich do swojego świata.

Uwielbiam pasjonatów, którzy mają pozytywny stosunek do świata i życiową odwagę. Takie osoby zapraszam do swojego zespołu. Jeżeli czujesz, że to o Tobie - napisz. Z przyjemnością Cię poznam!

Dzięki książkom Usborne moja szkoła dostała zastrzyk energii oraz dodatkowe źródło dochodu w postaci warsztatów storytellingowych, eventów czytelniczych oraz regularnej sprzedaży książek. Dla Twojej placówki to też może być pomysł na innowację.

Moim celem jest, by jak najwięcej angielskich książek trafiło do polskich domów, szkół i bibliotek. Marzę, by dzieci miały nieograniczony dostęp do literatury, dzięki której mogą poznawać język, rozwijać pasje i zainteresowania.

MOJA MISJA:

Czytając książki dzieci uczą się myślenia, interpretowania rzeczywistości, podejmowania własnych decyzji, uczą się jak radzić sobie z emocjami, trudnym tematami, rozpalają swoją ciekawość poznawczą świata. Uczą się kompetencji XXI wieku. Chcę im w tym pomagać. Dzieje się tak za każdym razem, kiedy nowe opowieści trafiają w ich ręce. Dlatego też wszelkimi sposobami dążę, by jak najwięcej angielskich książek było w ich domach i szkołach, bo tylko tak mogą uczyć się języka i poznawać świat na kartach opowieści.

Napisz do mnie

Zapisz się

na mój bezpłatny newsletter* i odbierz w prezencie pdf 
„5 prostych błędów, jakie popełniamy czytając dzieciom książki po angielsku”

 

Ten eBook powstał z myślą
o osobach, które szukają sposobu by czytać dzieciom z pasją
i zaangażowaniem.

 

Pozostańmy w kontakcie

Adres

DREAM BOOKS
Grunwaldzka 4a/2
10-124 Olsztyn

Phone

+48 508 220 432